Co zasadím, to sklidím!

V dubnu a v květnu společně intenzivně porosteme. Profrčíme téma sázení, růstu – živočišného i rostlinného, budeme se zabývat udržitelným způsobem pěstování, výroby, permakulturou i zemědělstvím. A poplaveme na odpadové a faretrade vlně a do toho si střihneme finanční gramotnost:-)

PROJEKT DUBNA: Úklid odpadků na Prašivé, Zdravé jídelníčky a recepty

PŘÍRODOVĚDNÉ TÉMA: ekologické zemědělství, hospodaření s půdou, fare trade, zdravý životní styl, zdravé myšlenky, růst, plození, životní cykly, permakultura, postřiky a chemizace potravin, zero waste, odpady

BESEDY: – pokud víte o někom zajímavém, kdo by byl ochoten se podělit o pěstící zkušenosti, hospodaření apod., budeme moc rádi, když nás nakontaktujete

AKCE: Úklid odpadků na Prašivé a vyvěšení cedulí, které jsme v loňském roce vyrobili

NAŽIVO: Bude spousta bojovek a her doslova „o život!“ 🙂

FILM KE SHLÉDNUTÍ: Living lightly, Trashed (Mezi odpady, Azurová (blue)

ZAJÍMAVÉ ODKAZY: https://www.jedensvet.cz/2020/filmy-a-z/40953-mezi-odpady