Hledáme hnízdo

Hledáme hnízdo pro naše Hnízdo

I když se velmi neradi loučíme s našim Orlím hnízdem (které nám dalo zázemí v době nejnáročnější), budeme pravděpodobně potřebovat větší prostory. Také bychom chtěli něco více svého, kde bychom mohli být celý týden, prostor, který si můžeme opečovávat a nemusíme neustále balit a vybalovat.

INZERÁT KE ZVEŘEJNĚNÍ

Dlouhodobě fungující nestátní komunitní škola Hnízdo, hledá nové, větší prostory pro poskytování vzdělávání dětí. Jsme stabilní a solventní instituce s tradicí. Hledáme prostory k dlouhodobému pronájmu či případné koupi.

Parametry prostoru:

• min tři větší místnosti – učebny
  • jídelna, kuchyně – výdejna stravy
  • sociální zařízení (ženy/muži)
  • ubytovací kapacita 30 osob a více
  • ideálně v blízkosti lesa se zahradou, rozlehlejším prostorem kolem a dobrou dostupností
  • Oblast: od Frýdku po Trojanovice (Rožnov) k Vyšním Lhotám

O škole Hnízdo:

Jsme Beskydská nestátní komunitní škola a již několik let vzděláváme děti 1. i 2. stupně ZŠ. V současné době k nám odchází téměř 40 dětí.  máme velkou  poptávku nových zájemců. Zajišťujeme vysoký standard moderního vzdělávání, založený na skandinávské pedagogice, důraz klademe na praktické kompetence potřebné pro život. Nabízíme dětem prostředí, kde mají možnost být vzdělávány s respektem, v rámci svých individuálních potřeb, s úctou k přírodě a respektem k životu, podporou tradic a rodiny.