Zahnízdění

Milí,srdečně Vás zveme na Zahnízdění, slavnostní otevření Hnízda – lesní komunitní školy z Beskyd. Akce proběhne v neděli 13. září od 15/00 – 19/00 na Orlím hnízdě ve Pstruží, kde naše škola sídlí.
Přijďte klidně s celou rodinou, neb je připraven pestrý program – tvořivé dílničky, rodinné hry a úžasný koncert a fotokoutek:-)
Pro milovníky ohně a dobrého jídla bude jistě lákavý kotlíkový gulášek.
Pojďme společně oslavit a pokřtít nový název školy a nové působiště. Můžete se seznámit se školní koncepcí, s pedagogy i plány pro letošní školní rok.
Program:15.00 – první veřejné zazpívání naší nové školní písně15.15 – 15.45 – prezentace školy a spolku VlesEDU z.s.16.00 – pokřtění názvu školy a krájení dortuod 16.30 – 18.00 – tvořivé dílny a bojovka pro celou rodinu18.00 – 19.00 – úžasné hudební, nejen bubenické vystoupení manželů Chýlkových
Jak se k nám dostanete se dozvíte ZDE
Parkování bude možné u závory hned pod naší školou, kde budou místa vyznačena kolíky, nebo přímo před školou, kde budou nakresleny parkovací čáry.

Pokud budete mít náladu přinést něco na společný stůl, rádi ochutnáme!
Těšíme se na vás!